Pluggable entity view builder (1.1.16) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Taxonomy term
fi: Luokittelutermi

en: User
fi: Käyttäjä

en: Comment
fi: Kommentti

en: Card
fi: Kortti

en: Block content
fi: Lohkon sisältö
