Pluggable entity view builder (1.1.16) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: User
is: Notandi

en: Node
is: Nóða

en: Comment
is: Ummæli

en: Media
is: Margmiðlunarefni
