Pluggable entity view builder (1.1.16) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: User
mr: सदस्य

en: Node
mr: शाखा

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया
