Pluggable entity view builder (1.1.16) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Taxonomy term
ro: Termen taxonomie

en: User
ro: Utilizator

en: Node
ro: Nod

en: Comment
ro: Comentariu
