Pluggable entity view builder (1.1.20) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Taxonomy term
ar: مصطلح تصنيف

en: User
ar: مستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Comment
ar: التعليق

en: Media
ar: ميديا

en: Card
ar: بطاقة
