Pluggable entity view builder (1.1.20) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: User
be: Карыстальнік

en: Node
be: Вузел

en: Comment
be: Каментар

en: Media
be: Мультымедыя
