Pluggable entity view builder (1.1.20) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Taxonomy term
cy: Term tacsonomi

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Node
cy: Nod

en: Comment
cy: Sylw

en: Media
cy: Cyfryngau
