Pluggable entity view builder (1.1.20) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: Taxonomy term
ms: Istilah taksonomi

en: User
ms: Pengguna

en: Node
ms: Nod

en: Comment
ms: Komen
