Pluggable entity view builder (1.1.20) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Image
nl: Afbeelding

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: User
nl: Gebruiker

en: Comment
nl: Reactie

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Card
nl: Kaart

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Enabled entity types
nl: Ingeschakelde entiteitstypes
