Pluggable entity view builder (1.1.20) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: User
oc: Utilizaire

en: Node
oc: Nosèl

en: Comment
oc: Comentari

en: Media
oc: Mèdia
