Pluggable entity view builder (1.1.20) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
