Pluggable entity view builder (1.1.20) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: User
sl: Uporabnik

en: Node
sl: Vozlišče

en: Comment
sl: Komentar
