Pluggable entity view builder (1.1.3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: Comment
af: Kommentaar
