Pluggable entity view builder (1.1.4) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: User
bg: Потребител

en: Node
bg: Материал

en: Comment
bg: Коментар
