Pluggable entity view builder (1.1.4) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Link
pt: Ligação

en: Image
pt: Imagem

en: Taxonomy term
pt: Termo de taxonomia

en: User
pt: Utilizador

en: Paragraph
pt: Parágrafo

en: Card
pt: Cartão

en: Enabled entity types
pt: Tipos de entidade ativados
