Pluggable entity view builder (1.1.6) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Link
fr: Lien

en: Taxonomy term
fr: Terme de taxonomie

en: User
fr: Utilisateur

en: Node
fr: Nœud

en: Comment
fr: Commentaire

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: Card
fr: Fiche

en: Enabled entity types
fr: Types d'entités activés
