Pluggable entity view builder (1.1.6) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Node
mn: Зангилаа

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл
