Pluggable entity view builder (1.1.6) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ
