Pluggable entity view builder (1.1.7) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: User
ca: Usuari

en: Comment
ca: Comentari
