Pluggable entity view builder (1.1.7) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Comment
my: မှတ်ချက်
