Pluggable entity view builder (1.1.7) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: User
nn: Brukar

en: Comment
nn: Kommentar
