Pluggable entity view builder (1.2.4) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Media
bn: মাধ্যম
