Pluggable entity view builder (1.2.4) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: User
el: Χρήστης

en: Node
el: Κόμβος

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Media
el: Μέσα
