Pluggable entity view builder (1.2.4) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: User
gl: Usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: Comment
gl: Comentario

en: Media
gl: Medios

en: Paragraph
gl: Parágrafo
