Pluggable entity view builder (1.2.4) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Link
id: Tautan

en: Image
id: Gambar

en: Taxonomy term
id: Istilah taksonomi

en: User
id: Pengguna

en: Comment
id: Komentar

en: Card
id: Kartu

en: Enabled entity types
id: Jenis entitas yang diaktifkan
