Pluggable entity view builder (1.2.4) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Image
it: Immagine

en: Taxonomy term
it: Termine della tassonomia

en: User
it: Utente

en: Node
it: Nodo

en: Comment
it: Commento

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: Paragraphs
it: Paragrafi
