Pluggable entity view builder (1.2.4) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: User
lv: Lietotājs

en: Node
lv: Mezgls

en: Comment
lv: Komentārs

en: Media
lv: Multivide

en: Card
lv: Kartiņa
