Pluggable entity view builder (1.2.5) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: User
lt: Narys

en: Node
lt: Mazgas

en: Comment
lt: Komentaras
