Pluggable entity view builder (1.2.5) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: User
uk: Користувач

en: Node
uk: Матеріал

en: Comment
uk: Коментар

en: Media
uk: Медіа

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Card
uk: Картка

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Enabled entity types
uk: Увімкнені типи сутностей
