Pluggable entity view builder (1.2.5) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Taxonomy term
ur: ٹیکسانمی ٹرم

en: User
ur: صارف

en: Node
ur: نوڈ

en: Comment
ur: تبصرہ
