Pluggable entity view builder (1.1.19) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Taxonomy term
ru: Термин таксономии

en: User
ru: Пользователь

en: Node
ru: Материал

en: Comment
ru: Комментарий

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Paragraph
ru: Параграф

en: Card
ru: Карточка

en: Block content
ru: Блокировать содержимое

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Enabled entity types
ru: Включённые типы сущностей
