Plugin config form builder (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Custom
hu: Egyéni

en: Send
hu: Küldés

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Plugin
hu: Beépülő
