Plugin config form builder (1.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Custom
pl: Własne

en: Send
pl: Wyślij

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Add plugin
pl: Dodaj wtyczkę
