Plugin Config Field (1.0.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Plugin configuration
nl: Plugin-configuratie

en: Plugin ID
nl: Plug-in ID

en: Plugin select
nl: Plugin selectievakjes
