Plugin Config Field (1.0.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Field types
sk: Typy polí

en: Plugin configuration
sk: Konfigurácia doplnku

en: Plugin ID
sk: ID doplnku

en: Plugin select
sk: Doplnok výberové pole
