Plugin Config Field (1.0.2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Default
uk: Базово

en: Field types
uk: Типи полів

en: Plugin configuration
uk: Конфігурація плаґіна

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну

en: Plugin select
uk: Список вибору плагінів
