Plugin Config Field (1.0.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Default
de: Standard

en: Field types
de: Feldtypen

en: Plugin configuration
de: Plugin-Konfiguration

en: Plugin ID
de: Plugin-ID

en: Plugin select
de: Plugin auswählen
