Plugin Config Field (1.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Default
ro: Implicit

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Plugin configuration
ro: Configurare plugin

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului

en: Plugin select
ro: Selectați pluginul
