Plugin Selection Field (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Field
es: Campo

en: Plugin
es: Extensión

en: - Select a value -
es: - Seleccione un valor -

en: Plugin ID
es: ID de extensión
