Plugin Selection Field (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Field
pl: Pole

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: - Select a value -
pl: - Wybierz wartość -

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki
