Plugin Selection Field (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Field
ru: Поле

en: Plugin
ru: Плагин

en: - Select a value -
ru: - Выберите значение -

en: Plugin ID
ru: ID плагина
