Plugin Selection Field (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Field
tr: Alan

en: Plugin
tr: Eklenti

en: - Select a value -
tr: - Bir değer seçiniz -

en: Plugin ID
tr: Eklenti Kimliği
