Plugin Selection Field (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Field
uk: Поле

en: Plugin
uk: Плаґін

en: - Select a value -
uk: - Виберіть значення -

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну
