Plugin Selection Field (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Field
hu: Mező

en: Plugin
hu: Beépülő

en: - Select a value -
hu: - Érték kiválasztása -

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója
