Plugin Selection Field (8.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Field
sv: Fält

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: - Select a value -
sv: - Välj ett värde -

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
