Plugin Selection Field (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Field
ca: Camp

en: Plugin
ca: Connector

en: - Select a value -
ca: - Seleccioneu un valor -

en: Plugin ID
ca: ID del connector
