Plugin Selection Field (8.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Field
ja: フィールド

en: Plugin
ja: プラグイン

en: - Select a value -
ja: - 値を選択してください -

en: Plugin ID
ja: プラグインID
