Plugin Selection Field (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Field
nl: Veld

en: Plugin
nl: Plug-in

en: - Select a value -
nl: - Selecteer een waarde -

en: Plugin ID
nl: Plug-in ID
