FormAlter as Plugin (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: title
el: τίτλος

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: type
el: τύπος

en: About
el: Περί

en: form
el: φόρμα
