FormAlter as Plugin (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: title
he: כותרת

en: Development
he: פיתוח

en: type
he: סוג

en: About
he: אודות

en: form
he: טופס
